Zespół Placówek Oświatowych Policzna
Przedszkole Samorządowe w Policznie
L.p. | Imię i nazwisko nauczyciela | Stopień awansu zawodowego | Nauczany przedmiot |
---|---|---|---|
1 | Magdalena Kucharska | nauczyciel mianowany | wychowanie przedszkolne |
2 | Halina Moryc | nauczyciel dyplomowany | wychowanie przedszkolne |
3 | Aneta Szafrańska | stażysta | wychowanie przedszkolne |
Publiczna Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Policznie
L.p. | Imię i nazwisko nauczyciela | Stopień awansu zawodowego | Nauczany przedmiot | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olga Adamiec | nauczyciel dyplomowany | wychowanie fizyczne | gimnastyka korekcyjna | doradztwo zawodowe | ||
2 | Aldona Arcon-Adamiec | nauczyciel dyplomowany | język angielski | ||||
3 | Aldona Budzisz | nauczyciel dyplomowany | język angielski | ||||
4 | Małgorzata Borysławska | nauczyciel dyplomowany | wychowanie przedszkolne | ||||
5 | Elżbieta Czerska | nauczyciel dyplomowany | edukacja wczesnoszkolna | zajęcia świetlicowe | |||
6 | Marta Figura | nauczyciel mianowany | zajęcia logopedyczne | rewalidacja | zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społecznie | ||
7 | Barbara Głowacka | nauczyciel dyplomowany | edukacja wczesnoszkolna | zajęcia świetlicowe | zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze | ||
8 | Mariola Gregorczyk | nauczyciel dyplomowany | matematyka | fizyka | zajęcia świetlicowe | ||
9 | Urszula Gregorczyk | nauczyciel dyplomowany | wychowanie fizyczne | zajęcia rewalidacyjne | gimnastyka korekcyjna | ||
10 | Tomasz Kubiak | nauczyciel dyplomowany | plastyka | muzyka | rytmika | zajęcia artystyczne | zajęcia instrumentalno-wokalne |
11 | Agnieszka Kamińska | nauczyciel dyplomowany | język polski | zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze | |||
12 | Bożena Kuciara | nauczyciel dyplomowany | religia | zajęcia świetlicowe | |||
13 | Zbigniew Kuciara | nauczyciel dyplomowany | wychowanie fizyczne | gimnastyka korekcyjna | |||
14 | Anna Lenart | nauczyciel dyplomowany | historia | ||||
15 | Dorota Maciejczyk | nauczyciel dyplomowany | matematyka | zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze | |||
16 | Adam Madej | nauczyciel dyplomowany | matematyka | informatyka | zajęcia świetlicowe | ||
17 | Alicja Miazga | nauczyciel dyplomowany | edukacja wczesnoszkolna | ||||
18 | Barbara Mordzińska | nauczyciel dyplomowany | wychowanie do życia w rodzinie | geografia | wiedza o społeczeństwie | ||
19 | Anna Nowak | nauczyciel dyplomowany | biblioteka | zajęcia świetlicowe | |||
20 | Małgorzata Orłowska | nauczyciel dyplomowany | język polski | edukacja wczesnoszkolna | |||
21 | Małgorzata Pająk | nauczyciel dyplomowany | matematyka | zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze | |||
22 | Dorota Pawlak | nauczyciel dyplomowany | język rosyjski | język angielski | |||
23 | Marzena Posłowska | nauczyciel dyplomowany | religia | zajęcia rewalidacyjne | zajęcia świetlicowe | ||
24 | Renata Samborska | nauczyciel dyplomowany | zajęcia komputerowe | zajęcia techniczne | matematyka | technika | |
25 | Hanna Szewczyk | nauczyciel dyplomowany | edukacja wczesnoszkolna | zajęcia świetlicowe | zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze | ||
26 | Ewa Sztobryn | nauczyciel dyplomowany | pedagog | zajęcia korekcyjno-kompensacyjne | |||
27 | Anna Walczak | nauczyciel dyplomowany | edukacja wczesnoszkolna | zajęcia świetlicowe | |||
28 | Małgorzata Wróbel | nauczyciel dyplomowany | przyroda | wychowanie przedszkolne | |||
29 | Aldona Wnuk | nauczyciel kontraktowy | psycholog | zajęcia rewalidacyjne | |||
30 | Jolanta Kalinowska | nauczyciel dyplomowany | język polski | ||||
31 | Joanna Tęcza-Nakończy | nauczyciel dyplomowany | chemia | biologia | edukacja dla bezpieczeństwa | ||
32 | Beata Wólczyńska | nayczuciel dyplomowany | język polski | zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze | |||
33 | Beata Wdowiak | nauczyciel dyplomowany | wychowanie przedszkolne | ||||
34 | ks. Robert Krawczyk | nauczyciel mianowany | religia | ||||
35 | Łukasz Badeński | nauczyciel mianowany | język rosyjski |
Pracownicy Zespołu Placówek Oświatowych Policzna nie będący nauczycielami
L.p. | Imię i nazwisko | Stanowisko | |
---|---|---|---|
1 | Elżbieta Drab | intendent | |
2 | Ewa Dzik | woźna | |
3 | Wioletta Gryka | kucharka | sprztaczka |
4 | Urszula Gajda | sekretarka | |
5 | Justyna Gogacz | woźna | |
6 | Zofia Jankowska | pomoc nauczyciela | |
7 | Jadwiga Krawiec | woźna | |
8 | Małgorzata Krawiec | szef kuchni | |
9 | Mariola Kowalczyk | woźna | |
10 | Elżbieta Kutyła | pomoc kucharki | |
11 | Bernadeta Maksym | pomoc nauczyciela | |
12 | Ewa Mazur | sprzątaczka | |
15 | Katarzyna Tatar | pomoc nauczyciela | |
16 | Katarzyna Figura | pomoc nauczyciela |
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnolesie
Przedszkole Samorządowe w Czarnolesie
L.p. | Imię i nazwisko | Wykształcenie / stopień awansu zawodowego | Przedmiot | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Gogacz | nauczyciel mianowany | wychowanie przedszkolne | pedagog | zajęcia świetlicowe |
2 | Hanna Hylińska | nauczyciel dyplomowany | wychowanie przedszkolne | ||
3 | Anna Włoszczak | nauczyciel dyplomowany | wychowanie przedszkolne | ||
4 | Monika Kowalczyk. nauczyciel stażysta | wychowanie przedszkolne |
Szkoła (Zespół Szkolno – Przedszkolny w Czarnolesie)
L.p. | Imię i nazwisko | Wykształcenie / stopień awansu zawodowego | Przedmiot | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justyna Mierzejewska-Figura | nauczyciel dyplomowany | zajęcia specjalistyczne | ||||
2 | Jolanta Baran | nauczyciel dyplomowany | wychowanie fizyczne | pedagog | |||
3 | Teresa Bartosiewicz | nauczyciel dyplomowany | edukacja wczesnoszkolna | zajęcia świetlicowe | |||
4 | Katarzyna Dróżdż-Kamińska | nauczyciel dyplomowany | język angielski | ||||
5 | Krzysztof Kalinowski | nauczyciel dyplomowany | technika | informatyka | biblioteka | ||
6 | Katarzyna Kubiak | nauczyciel dyplomowany | muzyka | zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze | plastyka | zajęcia rozwijające kreatywność | |
7 | Małgorzata Kuciara | nauczyciel dyplomowany | edukacja wczesnoszkolna | przyroda | |||
8 | Katarzyna Mierzejewska | nauczyciel dyplomowany | wychowanie fizyczne | zajęcia rewalidacyjne | zajęcia rozwijające kreatywność | ||
9 | Ewa Solecka | nauczyciel dyplomowany | edukacja wczesnoszkolna | zajęcia świetlicowe | |||
10 | Elżbieta Szczepaniak | nauczyciel dyplomowany | matematyka | fizyka | |||
11 | Jolanta Walaszczyk | nauczyciel dyplomowany | język polski | historia | wychowanie do życia w rodzinie | historia i społeczeństwo | |
12 | Łukasz Badeński | nauczyciel mianowany | język rosyjski | świetlica | wychowanie do życia w rodzinie | język polski | historia |
13 | Marta Figura | nauczyciel mianowany | zajęcia logopedyczne | zajęcia rozwijające kreatywność | |||
14 | Barbara Mordzińska | nauczyciel dyplomowany | geografia | zajęcia świetlicowe | wiedza o społeczeństwie | ||
15 | Aldona Wnuk | nauczyciel kontraktowy | psycholog | zajęcia rewalidacyjne | |||
16 | Joanna Tęcza-Nakończy | nauczyciel dyplomowany | biologia | chemia | edukacja dla bezpieczeństwa | ||
17 | Ewelina Matysiak | nauczyciel mianowany | religia |
Pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnolesie nie będący nauczycielami
L.p. | Imię i nazwisko | Stanowisko | |
---|---|---|---|
1 | Zofia Drożdż | woźna | |
2 | Teresa Molenda | sprzątaczka | |
3 | Elżbieta Paciorek | sprzątaczka | pomoc nauczyciela |
4 | Teodozja Przybylska | kucharka | |
5 | Dorota Wydra | intendent | |
6 | Wanda Ziemka | kucharka | |
7 | Jan Siekierski | majster | |
8 | Ewelina Wojas | pomoc nauczyciela |