Komendant Powiatowy Policji w Zwoleniu i Wójt Gminy Policzna zapraszają na gminną debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu na terenie gminy Policzna. Debata odbędzie się 30 października br. o godzinie 9.00 w Świetlicy Gminnej nad Strażnicą OSP w Policznie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej rozmowy.

Jednym ze sposobów zacieśnienia współpracy ze społeczeństwem jest organizacja debat społecznych, opartych m.in. na diagnozowaniu i dookreślaniu potrzeb społecznych związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców środowisk lokalnych.

Dlatego 30 października br. o godzinie 9.00 w Świetlicy Gminnej nad Strażnicą OSP w Policznie odbędzie się  kolejna już debata społeczna, mająca na celu poprawę bezpieczeństwa w różnych jego obszarach pt. ,,POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW”.

Tematem spotkania będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”, priorytetowe działania dzielnicowego, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej, aplikacja „Moja Komenda” oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Policzna do wzięcia udziału w debacie.