Dzień Kobiet to święto, które obchodzone jest w Gminie Policzna w sposób szczególny i z racji ogromnego zainteresowania jest na stałe wpisany w kalendarz imprez gminnych. Jest ze strony Wójta wyrazem wdzięczności i pamięci o kobietach, które w znakomity sposób łączą wychowanie dzieci, prowadzenie gospodarstwa domowego z aktywnym życiem zawodowym.

Tegoroczne kobiece świętowanie odbyło się 8 marca 2018r. Dyrektor ZPO- Jolanta Kalinowska powitała wszystkich i oddała głos organizatorowi i gospodarzowi Wójtowi – Tomaszowi Adamiec, który przywitał mieszkanki Gminy Policzna i złożył życzenia:

   Życzę radości, która dostrzega piękno małych rzeczy…

Życzę nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się być dalekie

Życzę spokoju, który ukoi emocje, kiedy wszystko wokół wyprowadza z równowagi….

Drogie Panie, Dziewczyny… Wszystkiego Najlepszego!!!

Przewodniczący Rady Gminy-Paweł Jędra dołączył się do życzeń Pana Wójta.

W obchodach Dnia Kobiet swoją obecnością zaszczyciło nas 316 pań. Na spotkaniu gościliśmy Kabaret „BEZ PRÓBY”, który zaoferował zgromadzonym dawkę dobrego humoru, zespół Ludowy „Sobótka z Czarnolasu”, który bawił nas muzyką, skeczami. Stało się tradycją, że zespół Sobótka uroczyście odśpiewuje 100 lat dla Pań, natomiast Wójt- Tomasz Adamiec i Przewodniczący RG -Paweł Jędra wręczają wszystkim zgromadzonym kobietom kwiaty oraz upominki- niespodzianki.

Wszyscy goście doskonale się bawili przy poczęstunku. Mamy nadzieję ze uśmiech będzie towarzyszył mieszkankom naszej gminy przez cały rok.