Uroczyste obchody Dnia Kobiet to już kolejna tradycja w naszej gminie. Kobiety dotrzymały słowa, było ich jeszcze więcej niż w roku poprzednim. Sala budynku ZPO Policzna wypełniona była po brzegi. Panie, które przybyły na uroczystość powitała dyrektor ZPO- Jolanta Kalinowska, Wójt Gminy Policzna- Tomasz Adamiec, Przewodniczący Rady Gminy- Paweł Jędra składając najserdeczniejsze życzenia.

Uczniowie wraz z nauczycielami, prezentowali popularne piosenki i humorystyczne scenki. Bogaty program artystyczny to zasługa kadry nauczycielskiej, nagrodzony przez Panie gromkimi brawami. W tym dniu usłyszeliśmy umiejętności wokalne: Przewodniczącego Rady– Pawła Jędry, Krzysztofa Maślanka z zespołu „Sobótka” i Pawła Jaworskiego pracownika UG, ponieważ wzięli udział w karaoke, w ich wykonaniu usłyszeliśmy przeboje m.in. „Jesteś szalona” czy „Najlepsze witaminy” czy „Fajna jest ta dziewczyna”. Występ bardzo się podobał- były bisy.

Zespół Sobótka, ugościł wszystkich swoim repertuarem, odśpiewał 100 lat. Wieczór ten z pewnością można zaliczyć do udanych, świadczyły o tym głośne brawa podczas wszystkich występów. Panie opuszczały salę z uśmiechem na twarzy z wręczonymi kwiatami, upominkami od Wójta i Przewodniczącego Rady.