Z okazji Dnia Pracownika Samorządowego pragnę przekazać Wam serdeczne życzenia i wyrazy uznania za Waszą ciężką pracę, oddanie oraz zaangażowanie w służbie społeczności lokalnej. Jesteście niezastąpioną częścią samorządowego systemu i wnosicie ogromny wkład w rozwój i dobrobyt naszej społeczności.

Wasze zaangażowanie w budowę lepszego i bardziej zrównoważonego miejsca do życia jest nieocenione. Wasze wysiłki, kompetencje i pasja przyczyniają się do tworzenia efektywnych rozwiązań, inicjatyw społecznych, udoskonalania infrastruktury i promocji kultury lokalnej. Dzięki Wam nasza gmina staje się jeszcze piękniejsza i lepsza.

Dzień Pracownika Samorządowego to doskonała okazja, aby docenić Waszą pracę i poświęcenie dla dobra wspólnoty. Ten profesjonalizm, odpowiedzialność i zaangażowanie stanowią wzór do naśladowania dla innych. Dziękuję za codzienne wysiłki, które pomagają nam budować silne i solidarne społeczeństwo.

Życzę Wam ogromnych sukcesów w realizacji zadań, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz nieustającej pasji w służbie dla innych. Niech Wasze działania przynoszą dobro, wzmacniają więzi społeczne i przyczyniają się do rozwoju naszej gminy.

Z wyrazami uznania,

Tomasz Adamiec – Wójt Gminy Policzna.