Wieczorem 21 grudnia na corocznym spotkaniu Jasełkowym sala gimnastyczna ZPO Policzna pękała w szwach. Ledwo pomieściła uczniów, ich rodziców, bliskich, nauczycieli, pracowników, władze gminy w osobie Wójta Gminy Policzna Tomasza Adamiec i zaproszonych gości. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi, Józefa i nowonarodzonego dzieciątka. Na scenie kolejno pojawiali się: rodzina przygotowująca wieczerzę wigilijną, kolędnicy, Maryja z Józefem, aniołowie, trzej królowie, pastuszkowie, diabeł, śmierć no i oczywiście czarny charakter w osobie króla Heroda. Wszystkie sceny przeplatane były kolędami i pastorałkami.

Po Jasełkach na uczestników spotkania czekały dalsze niespodzianki. Dzieci z oddziałów zerowych i uczniowie klas I-III wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały wspaniały koncert kolęd. Wystąpili w nim również nauczyciele i absolwentki naszego gimnazjum. Po części artystycznej pani dyrektor ZPO Policzna- Jolanta Kalinowska podziękowała artystom i opiekunom za przygotowanie Jasełek oraz złożyła wszystkim zebranym życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Do podziękowań i życzeń dołączył się Wójt Tomasz Adamiec i zaproszeni goście. Tego wieczora nikt nie spieszył się do domu. Jeszcze długo po zakończeniu Jasełek zebrani rozmawiali, łamali się opłatkiem, składali sobie życzenia i śpiewali kolędy.

Jasełka były niezwykłe, całe spotkanie wzruszające, radosne i niemalże magiczne. Na taki wspaniały efekt złożyła się praca i ogromne zaangażowanie uczniów, rodziców i nauczycieli.OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA